Jekpe-jek • 05 Naýryz, 2019

Taekvondodan kadetter arasyndaǵy el chempıondary anyqtaldy

987 retkórsetildi

О́skemende taekvondodan kadetter arasyndaǵy Qazaqstan birinshiligi máresine jetti. Chempıonatqa elimizdiń 14 oblysy men Astana, Almaty jáne Shymkent qalalarynan jalpy esebi 497 sportshy qatysty dep habarlaıdy Olympic.kz. 

Jalpykomandalyq esepte 4 altyn, 5 kúmis jáne 8 qola medal jeńip alǵan Almaty qalasy top jardy. Ekinshi orynda Almaty, úshinshi satyda Atyraý oblystary ornalasqan. 

Uldar

33 kg

1. Serik Artýr (Atyraý)

2. Qoıshybaı Bekzat (Qyzylorda)

3. Malık Mereı (Atyraý)

3. Voronov Iýrı (Qyzylorda)

37 kg

1. Tileýles Temirlan (Almaty)

2. Eńsegenov Erkebulan (Almaty)

3. Izǵalıev Áset (Aqtóbe)

3. Raýshanbekov Romzat (Shymkent)

41 kg

1. Salıhanov Amır (Atyraý)

2. Saǵyndyqov Áset (Atyraý)

3. Ábdiǵanı Danııal (Taraz)

3. Abdýkarımov Danııar (Almaty)

45 kg

1. Shaıkenov Álibek (Almaty)

2. Baıtursyn Sultan (Almaty)

3. Ybyraı Medet (Almaty obl)

3. Nurahan Erasyl (Qyzylorda)

49 kg

1. Saǵadatov Nurǵısa (Atyraý)

2. Sattarov Ańsat (Pavlodar)

3. Ergesh Begasyl (Taraz)

3. Hanzada Nurbaqyt (Qyzylorda)

53 kg

1. Qýatov Tamır (BQO)

2. Ahmet Daler (Almaty)

3. Qulymbet Ǵanı (Astana)

3. Orymbet Qutaı (Qyzylorda)

57 kg

1. Úsenov Álibek (Almaty)

2. Brsoıan Tımýr (Aqtóbe)

3. Orynbaev Nurtilek (Shymkent)

3. Hazýes Saıdhýseın (Qyzylorda)

61 kg

1. Bekenov Bekarys (ShQO)

2. Qabylan Bekarys (Almaty obl)

3. Serikuly Talǵat (Aqtóbe)

3. Ashraf Atııa (Almaty)

65 kg

1. Qýandyq Nurasyl (Taraz)

2. Dalabaev Nurlybek (Almaty)

3. Beglık Vladımer (Almaty obl)

3. Igilik Almas (Astana)

+65 kg

1. Islam Tursyn (Qaraǵandy)

2. Jandos Jantóre (Taraz)

3. Amalbek Ámir (Almaty obl)

3. Qabımolda Qobylan (Almaty)

Qyzdar

29 kg

1. Taıyrova Sabıra (Almaty)

2. Ashırova Ámına (Almaty obl)

3. Qaıbulla Gúlnaz (Qyzylorda)

3. Tahırjanova Shadııora (Shymkent)

33 kg

1. Súndetbaı Aıdana (Almaty obl)

2. Idirisova Tomırıs (Qyzylorda)

3. Taıyrova Ramına (Almaty)

3. Abdyqadyr Arýjan (Almaty obl)

37 kg

1. Abýbakır Ásel (Almaty obl)

2. Gapotchenko Angelına (Atyraý)

3. Syzdyqova Aınýr (Almaty)

3. Tóleqazy Altynaı (Almaty)

41 kg

1. Ahmedova Nadıra (Shymkent)

2. Arappaı Araılym (Aktaý)

3.  Qanat Almıra (Aktaý)

3. Esqalı Nuraı (Qyzylorda)

44 kg

1. Najımova Elnaz (Atyraý)

2. Ádilbekqyzy Aısha (Qyzylorda)

3. Bolatova Aıana (Almaty)

3. Orynbasarova Ásem (Atyraý)

47 kg

1. Sevostıanova Marııa (Almaty)

2. Pernebaeva Nargıza (Qyzylorda)

3. Asqarova Janel (Aqtóbe)

3. Asqarova Araılym (Atyraý)

51 kg

1. Ǵalymrashıdova Aımıra (Almaty obl)

2. Ibragımova Irına (Almaty)

3. Jaqsylyq Nuraı (Qyzylorda)

3. Nesipbaı Symbat (Taraz)

55 kg

1. Sarkenova Damıra (Astana)

2. Ábsattar Aıana (Qyzylorda)

3. Ahmetova Jasmın (Almaty obl)

3.  Ǵazız Nargız (Astana)

59 kg

1. Qabylbek Uldana (Túrkistan)

2. Tileýjanova Arýjan (Almaty obl)

3. Itelgıeva Aıman (Qyzylorda)

3. Berikqyzy Samal (Almaty)

+59 kg

1. Mahmýtova Nazym (Túrkistan)

2.  Atabekova Rýhsana (Shymkent)

3. Karımova Karına (Almaty obl)

3. Italıeva Arýjan (BQO)

Sońǵy jańalyqtar

Kitaphana kóbeıgen elde qylmys azaıady

Ádebıet • Búgin, 15:14

Zańsyz qarý-jaraq satqandar sottaldy

Qoǵam • Búgin, 12:50

Igerilgen ınvestısııanyń ıgiligi

Aımaqtar • Búgin, 12:37

Taraz: Bilim oshaǵyndaǵy zańsyzdyqtar

Aımaqtar • Búgin, 11:20

Abaıdyń dombyrasy qandaı bolǵan?

Abaı • Búgin, 11:09

Uqsas jańalyqtar