Aımaqtar • 29 Sáýir, 2020

Almatylyq kásipkerler aýdıtten ótý úshin qaıda habarlasýy kerek?

17 retkórsetildi

Prezıdent janyndaǵy tótenshe jaǵdaı rejimin qamtamasyz etý jónindegi Memlekettik komıssııanyń 2020 jylǵy 27 sáýirdegi sheshimine sáıkes, Almaty qalasynda azyq-túliktik emes taýarlardy Online-jetkizýdi (ınternet-dúkender, online-dúkender) júzege asyratyn kompanııalardyń qyzmetine, sondaı-aq – TQS (onyń ishinde, avtosalondar janyndaǵy), dóńgelek jóndeý, kólik jýý, uıymdyq tehnıkalardy jóndeý qyzmetine jumysqa kirisýge ruqsat berilgeni belgili.

Aǵymdaǵy jyldyń 28 sáýirinen bastap, atalǵan kompanııalardyń qyzmetine aýdıtten ótken jaǵdaıda jáne sanıtarııalyq-epıdemıologııalyq talaptardy saqtaı otyryp, «qyzmetke qoıylǵan shekteýlerdi alyp tastaýǵa daıyndyq aktisin» alǵan jaǵdaıda ǵana ruqsat beriledi.

Osyǵan baılanysty, jumys tobynyń arnaýly orynǵa barýy jáne kórýi úshin  azamattar                       1-qosymshaǵa sáıkes, kelesi elektrondyq mekenjaılarǵa ótinish joldaýlary qajet.

О́ńdeý ónerkásibi kásiporyndaryna (tamaq jáne farmasevtıkadan basqa) - prom_dopusk@mail.kz ;

Azyq-túliktik emes taýarlardy Online-jetkizý (ınternet-dúkender, online-dúkender) boıynsha – Almaty qalasy Kásipkerlik jáne ınvestısııalar basqarmasyna habarlasý qajet. info_onlinetrade@mail.kz Qosymsha suraqtar boıynsha  tómendegi telefondarǵa habarlasýǵa bolady: 8 775 882 52 00, 8 775 882 53 92;

TQS (onyń ishinde, avtosalondar janyndaǵy), dóńgelek jóndeý, kólik jýý, uıymdyq tehnıkasyn jóndeý qyzmeti jóninde – nysannyń ornalasqan jeri boıynsha aýdan ákimdikterine habarlasý kerek:

Infoalatau@mail.kz - Alataý aýdanyInfoalmaly@mail.kz

Almaly aýdany - Infoauezov@mail.kz 

Áýezov aýdany - Infobostandyk@mail.kz 

Bostandyq aýdany - Infozhetysu@mail.kz

Jetisý aýdany - Infomedeu@mail.kz 

Medeý aýdany - Infonauryzbay@mail.kz

Naýryzbaı aýdany - Infoturksib@mail.kz 

Túrksib aýdany - Infoturksib@mail.kz 

Sońǵy jańalyqtar

Jigittiń jaqsysy

Rýhanııat • Keshe

Uqsas jańalyqtar